ABSOLVOVAT NAŠÍ AUTOŠKOLU ZNAMENÁ NAUČIT SE ŘÍDIT

NE POUZE ZÍSKAT ŘIDIČSKÉ OPRÁVNĚNÍ

SNADNO

RYCHLE

LEVNĚ

O NÁS


VÝUKA

V autoškole na Praze 4 nabízíme kurzy pro získání řidičského oprávnění skupiny B, kondiční jízdy nebo také školení řidičů. Můžeme se pochlubit 25letou tradicí a vysokou úspěšností u závěrečných zkoušek. Výcvik provádíme s vozidly značky Škoda. Naše výuka probíhá formou individuálního studijního plánu.
Neváhejte a přihlaste se do našeho kurzu.
Naučíme Vás řídit snadno a rychle.


NAŠI STUDENTI

Naše studenty čeká individuální přístup a vstřícní instruktoři s mnohaletými zkušenostmi. Automobil Vás naučíme řídit v klidu a perfektně Vás připravíme na obě dvě části závěrečné zkoušky za 2 - 3 měsíce.

SKUPINA "B"

Držitel řidičského oprávnění skupiny B je oprávněn k řízení motorových vozidel do celkové hmotnosti 3,5 tuny a maximálně 8 místy k sezení kromě místa řidiče. Řidič také smí užít přípojné vozidlo o maximální přípustné hmotnosti do 750 kg. Oprávnění skupiny B dále opravňuje k řízení traktorů a samojízdných pracovních strojů o maximální přípustné hmotnosti do 3,5 tuny. Nebo motocykly skupiny A1 s automatickou převodovkou.

CO BY VÁS JEŠTĚ MOHLO ZAJÍMAT

ŠKOLENÍ ŘIDIČŮ, REFERENTŮ

Absolvovat toto školení musí všichni zaměstnanci firmy, kteří řídí motorové vozidlo do 3,5 tuny v rámci plnění svých pracovních povinností. Forma a místo školení záleží na individuální domluvě (lze provést v prostorách autoškoly, nebo Vaší firmy).

VRÁCENÍ ŘIDIČSKÉHO OPRÁVNĚNÍ

Připravíme Vás na zkoušku, potřebnou k navrácení řidičského oprávnění. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat, nebo si domluvit individuální konzultaci.

UČEBNÍ MATERIÁL

U nás si můžete zakoupit i učebnici. Je tenká, stručná, ale přesto obsahuje vše co budete u zkoušky potřebovat.

OSTATNÍ SLUŽBY

Ostatní služby, které Vám můžeme zprostředkovat:

dopravně psychologické vyšetení, služby tlumočníků, výcvik dalších skupin a podskupin řidičského oprávnění